Home Resort - Beto Carrero - 3 Quartos
Home Resort - Beto Carrero - 3 Quartos Penha is gelegen binnen een 10-minuten rijafstand van Beto Carrero World en op afstand van 2 km van het Alegre Beach.
Capitao Gato ligt binnen een 15-minuten rijafstand van het appartement.
Dit appartement heeft een patio, een balkon en een zitruimte met airconditioning voor optimaal comfort. De accommodatie biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Er is ook een apart toilet en een douche.
Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt Home Resort - Beto Carrero - 3 Quartos zelfvoorzienende opties zoals een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder16 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Droger
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Mini bar
- Zithoek
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Home Resort - Beto Carrero - 3 Quartos?
Gasten van Home Resort - Beto Carrero - 3 Quartos kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Beto Carrero World, 3 km verder. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Capitao Gato (3,1 km) en het Alegre Beach (2 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Home Resort - Beto Carrero - 3 Quartos?
Het duurt 15 minuten lopen om van Home Resort - Beto Carrero - 3 Quartos naar het stadscentrum te komen. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Home Resort - Beto Carrero - 3 Quartos?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Home Resort - Beto Carrero - 3 Quartos verblijven.